Універсальні граблі для роботи у важкодоступних місцях таких як навколо дерев або під кущами, і на не однорідному ландшафті.
Держак круглої форми середньої довжини підійде у випадках з обмеженим простором. Ширина робочої частини - 560 мм, що дозволяє розгрібати листя в обмеженому просторі, і очистити свою садибу в короткий проміжок часу. Міцні зуби добре працюють на газоні і нерівних поверхнях.
- Високоміцні але гнучкі поліпропіленові граблі
- Міцна та легка дерев'яна ручка
- Кількість зубів: 22
- Ширина: 56 см.
- Довжина ручки: 122 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1 кг |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Виробник | Truper |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Довжина рукоятки | 1220 мм |
| Ширина робочої частини | 560 мм |
| Країна виробник | Мексика |
| Стан | Новий |
| Кількість зубів | 22 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


