Справжня французька (Made in France) тачка для перевезення будь-яких вантажів вагою до 200 кг на будівельному майданчику або просто у дворі. Конструкція тачки забезпечує розподіл до 70% ваги на колісну вісь, що суттєво знижує навантаження на користувача.
Пофарбоване чорною фарбою корито ємністю 100 літрів виготовлене зі сталі товщиною 1 мм і має ребра жорсткості не тільки попереду, а й з боків. Це дозволяє перевозити великі обсяги сипучих матеріалів, цегли або інших вантажів без загрози деформації корита.
Рама виконана з пофарбованої сталевої труби діаметром 32 мм, ніжки та додаткове кріплення корита виготовлені з оцинкованої сталі, що гарантує додатковий захист від корозії в місцях зіткнення з поверхнею.
Двокомпонентні полімерні рукоятки забезпечують додатковий комфорт та ергономіку при використанні.
Пневматичне колесо збільшеного діаметру (40 см) з двома підшипниками забезпечує підвищену прохідність, а велика площа зіткнення з поверхнею дозволить не пошкодити покриття підлоги. Регулюючи тиск у колесі можна досягти ідеальної жорсткості для роботи на різних поверхнях.
Характеристики:
- Вантажопідйомність – 200 кг
- Об'єм корита - 100 л
- Матеріал корита - пофарбована сталь, товщиною 1 мм.
- Рама - сталева труба Ø 32 мм
- Колесо - пневмо, Ø 40 см, з 2 підшипниками.
- Рукоятки – 2-компонентні.
- Вага – 14,3 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Haemmerlin |
| Країна виробник | Франція |
| Вантажопідйомність | 200 кг |
| Об'єм кузова | 100 л |
| Товщина кузова | 1 мм |
| Оцинкований кузов | Ні |
| Кількість коліс | 1 шт. |
| Діаметр колеса | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Підніжка-фіксатор | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1420 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Висота | 580 мм |
| Вага | 14.1 кг |
- Ціна: 5 250 ₴


