Переставні трубні кліщі My Tools серії Tradition оригінальної конструкції можна використовувати для відкручування не тільки металевих, але й застосовуючи запобіжні прокладки, різноманітні пластикові з'єднань.
Зуби по всій довжині губок дозволяють надійно фіксувати кліщі на будь-яких деталях. Це робить кліщі незамінними не тільки для професійних сантехніків та монтувальників побутової техніки, але й бажаним інструментом в домашньому господарстві.
Так звана симетрична конструкція мінімізує люфт губок та забезпечує надійну фіксацію гайки. Ручки мають антиковзаюче покриття з ТРR, що робить користування більш зручним та безпечним.
- Інструментальна кована сталь CrV
- Твердість 55 HRC
- Кількість кроків - 7
- Максимальний захват - 40 мм
- Двостороння фіксація осі
- Зуби по всій довжині губок
- Антиковзаючи накладки з ТРR
- Довжина 250 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MyTools |
| Країна виробник | Китай |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Діелектричне покриття | Так |
| Вага | 0.4 кг |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина захоплення | 40 мм |
- Ціна: 390 ₴






