Труборіз ножичного типу My Tools 313-42 використовується у сантехнічних роботах, а саме для різання пластикових труб.
Компактна конструкція з механізмом хропіння збільшує ріжучу потужність і зменшує навантаження під час роботи.
Гостро заточене лезо клиноподібної форми з японської інструментальної сталі SK5 дозволяє працювати без заломів. Леза щільно прилягають до труби, що забезпечує акуратний та точний різ.
Надійний корпус із алюмінію забезпечує надійність у використанні. Стопорна скоба фіксує інструмент у неробочому стані. Конструкція труборіза забезпечує легкість та комфорт при експлуатації.
- Максимальний діаметр труби – 42 мм
- Храповий механізм
- Лезо - японська інструментальна сталь SK5
- Алюмінієвий корпус із стопорною скобою.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MyTools |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Ножиці-труборіз |
| Застосування труборіза для різання: | пластикових труб |
| Мінімальний діаметр труби | 0 мм |
| Максимальний діаметр труби | 42 мм |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 0.24 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴





