Гвинтова основа та губки струбцини виготовлені з ковкого чавуну. Регулювання здійснюються за допомогою болта.
- Загальна довжина – 81 см.
- Максимальна ширина захвату – 61 см.
- Глибина губок – 60 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип | F-подібна |
| Матеріал струбцини | Чавун, Сталь |
| Механізм | Гвинтовий |
| Ширина затиску | 610 мм |
| Виступ | 60 мм |
| Захист від прослизання | Так |
| Вага | 3.6 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴



