Вузькі віялові пластикові еластичні прямі граблі Truper EP-15 ідеально підійдуть для обробки маленьких клумб та кашпо.
- Ширина 200 мм.
- 15 зубців.
- Загальна довжина 1490 мм, держак виготовлений з дерева та вкритий лаком для захисту від впливу вологи.
- Виготовлені з високоякісного поліпропілену.
- Завдяки тому, що кожен зуб може рухатись незалежно, забезпечується їх щільне прилягання навіть до нерівних поверхонь. Це набагато покращує якість роботи та економить час.
- Завдяки використанню пластика відносно невелика загальна вага суттєво полегшує роботу.
- Виготовлено в Мексиці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип інструменту | Граблі віялові |
| Матеріал робочої частини | Пластмаса |
| Ширина робочої частини | 200 мм |
| Кількість зубів | 15 |
| Довжина рукоятки | 1200 мм |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Вага | 0.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴



