Надійні та міцний інструмент для роботи. Завдяки якісному та міцному матеріалу служитиме практично вічно.
"Вуха" на лезі утворюють додатковий клин, що значно полегшує розколювання деревини. Ручка виготовлена з горіха Гікорі, вкритого лляною олією, що підкреслює текстуру деревини, робить її м’якшою на дотик та більш екологічно.
- Вага: 1 кг.
- Вага з рукояткою: 1.4 кг.
- Матеріал рукоятки: деревина горіху Гікорі.
- Довжина: 680 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип сокири | Колун |
| Довжина леза | 100 мм |
| Ширина леза | 60 мм |
| Матеріал ручки | дерево |
| Прогумована рукоятка | Ні |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 680 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴



