
Полотно для лобзика Specialist+ 63-4228 GL115/VL90 мм, по дереву, швидкорізальне, 2 шт.
135 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 63-4228
+380 (67) 816-84-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
2 полотна для лобзика по дереву швидкорізальних. Призначені для різання дощок, фанери (у тому числі OSB та MDF-плит), ламінату та бруса товщиною від 3 до 65 мм.
Виготовлені з хром-ванадієвого сплаву (CR-V), що гарантує довговічність, гнучкість та гостроту. Кожен зуб має 3-гранне заточення, що забезпечує швидкий і чистий різ, а також знижує вібрацію під час роботи.
- Загальна довжина – 115 мм
- Робоча довжина – 90 мм
- Крок зуба – 2,5-3,2 мм (8-10 TPI)
- Ширина полотна – 8 мм
- Товщина полотна - 1,45 мм.
Виготовлені у Німеччині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Specialist+ |
| Тип | Пилка |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Застосування пилки | Дерево |
| Напрямок зубців | Вгору |
| Довжина | 115 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 1.45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 135 ₴



