2 біметалічних полотна для лобзика по ламінату. Спеціально призначені для різання ламінату завтовшки від 1,5 до 5 мм. Має зворотний напрямок зубів та спеціальне заточування, що дозволяє виробляти надзвичайно чистий та тонкий різ.
Виготовлені з біметалічного сплаву, що гарантує довговічність, гнучкість та гостроту.
- Загальна довжина – 80 мм
- Робоча довжина – 55 мм
- Крок зуба – 1,9 мм (13 TPI)
- Ширина полотна – 8 мм
- Товщина полотна - 1,27 мм.
Виготовлені у Німеччині.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Specialist+ |
| Тип | Пилка |
| Матеріал | Біметал |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Застосування пилки | Дерево |
| Напрямок зубців | Вгору |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 1.27 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴




