
Сучкоріз площинний Truper Expert TF-122, алюмінієві ручки 560мм з TPR накладками, різ до 38мм
1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: TF-122
+380 (67) 816-84-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Площинний сучкоріз Truper TF-122 професійної серії Expert має алюмінієві ручки довжиною 56 см з комбінованими рукоятками з поліпропілену з накладками з термопластичної гуми (TPR). Овальний профіль ручок забезпечує зручний хват без проскальзування та прокручування у руці.
Ковані сталеві леза позволяють різати гілки завтовшки до 38 мм.
- Загальна довжина - 70 см
- Довжина ручок - 56 см
- Максимальна ріжуча здатність - 38 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Довжина леза | 90 мм |
| Максимальний діаметр реза | 38 мм |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Загальна довжина | 700 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Додаткові функції | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴


