Свердло типу Форстнер призначене для надгладкого свердління спеціальних отворів для встановлення меблевих петель на меблевих панелях. Висока якість металу забезпечує тривалий термін служби.
Характеристики:
- Діаметр: 25 мм.
- Загальна довжина: 90 мм.
- Робоча довжина: 50 мм.
- Тип валу: Прямий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По дереву |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 25 мм |
| Довжина робочої частини | 50 мм |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 138 ₴



