Набір для зняття та встановлення стопорних кілець з 4 змінними жалами. Незамінний інструмент для автомеханіків та загального механічного використання.
4 спеціальних, різних за розміром та формою змінних накладки:
- 2 прямих жала
- 1 вигнуте під 45° жало
- 1 вигнуте під 90° жало
Ручки мають покриття, що не дозволяє їм ковзати в руці та гарантує зручність та безпеку в користуванні.
- Загальна довжина - 150 мм
- Діаметри внутрішніх кілець - від 19 мм до 45 мм
- Діаметри зовнішніх кілець - від 25 мм до 65 мм
- Матеріал - вуглецева сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Китай |
| Тип губок знімача | загнуті |
| Призначення | Для зовнішніх і внутрішніх стопорних кілець |
| Мінімальний діаметр кільця | 19 мм |
| Максимальний діаметр кільця | 65 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Довжина інструменту | 150 мм |
| Вага | 0.2 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 396 ₴







