
Підв'язочна стрічка ПВХ для степлера садового My Garden, 23 м
15 ₴
Мінімальне замовлення — 20 шт.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 292-T
+380 (67) 816-84-40
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Підв'язочна стрічка ПВХ для степлера садового My Garden.
- Довжина - 23 м
- Ширина - 11 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стрічка для підв'язки |
| Діаметр | 70 мм |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Довжина | 2300 см |
| Вага | 0.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴
- Мінімальне замовлення: 20 шт.



