Набір з двох двобічних свердел по металу діаметром 3 мм, виготовлених з високоякісної сталі марки M2. Кут заточування у 118 градусів забезпечує зручність свердлення ручним дрилем навіть на заокруглених поверхнях.
Підходить до свердлення будь яких металів твердістю до 900 N/mm2, а також пластику та деревини.
- Діаметр - 3 мм
- Робоча довжина - 11 мм
- Загальна довжина - 46 мм
- Тип хвостовика - прямий
- Кут заточування - 118°
- Стандарт - DIN 338
- Поверхня - полірована
- Кількість - 2 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 3 мм |
| Довжина робочої частини | 11 мм |
| Загальна довжина | 46 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Так |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| В наборі | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 63 ₴



