Довге свердло по металу для висвердлювання глибоких отворів. Виготовлено з високоякісної інструментальної сталі M2.
- Діаметр свердлення - 4 мм
- Робоча довжина - 80 мм
- Загальна довжина - 120 мм
- Тип хвостовика - прямий
- Кут заточування - 118°
- Стандарт DIN 340
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 4 мм |
| Довжина робочої частини | 80 мм |
| Загальна довжина | 120 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴



