Свердло по металу виготовлено зі швидкорізальної HSS-сталі марки m35 з 5% вмістом кобальту. Свердло призначено для свердлення надміцних матеріалів твердістю до 1100 N/mm2, таких як сталі марок V2A, V4A, литого чавуну, титану.
- Діаметр свердлення - 13 мм
- Робоча довжина - 101 мм
- Загальна довжина - 151 мм
- Тип хвостовика - прямий
- Кут заточування - 135°
- Стандарт DIN 338
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Specialist+ |
| Країна виробник | Литва |
| Тип | Свердло |
| Призначення | По металу |
| Тип хвостовика | Циліндричний |
| Діаметр | 13 мм |
| Довжина робочої частини | 101 мм |
| Загальна довжина | 151 мм |
| Кут заточування | 135 град. |
| Набір | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴



