Секатор Flo має ергономічну конструкцію, яка не травмує руку під час роботи. Корпус виготовлений із міцного полімеру. Змінне лезо виготовлене з високовуглецевої сталі SK5. Максимальний діаметр різання — 20 мм.
- Діаметр розрізу: до 20 мм
- Довжина: 210 мм
- Ручки: нейлон + TPR
- Лезо: японська сталь і тефлонове покриття
- Для живих і сухих гілок
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Китай |
| Тип інструменту | Садові секатори |
| Форма леза | Вигнута |
| Максимальний діаметр реза | 20 мм |
| Матеріал рукоятки | Пластмаса |
| Загальна довжина | 210 мм |
| Вага | 0.2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴





