Компостер ECO-Master – це сучасний компостер об'ємом 450 літрів, виготовлений зі 100% перероблених матеріалів, розроблений для швидкої та ефективної переробки органічних відходів.
Завдяки великому цілісному завантажувальному отвору зручно складати відходи без зайвих зусиль. Кришка надійно фіксується навіть при сильному вітрі, зберігаючи процес компостування, великий люк із ручкою полегшує доступ до готового компосту. Ідеальна вентиляція забезпечить оптимальну циркуляцію повітря для ефективного компостування.
Компостер просто та зручно збирається без використання інструментів, не займає багато місця та ідеально підходить для ділянок будь-яких розмірів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRAF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 450 л |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 1020 мм |
| Вага | 9.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 960 ₴


