Сокира-колун TJ-3H - це надійний інструмент для роботи з деревиною, ідеально підходить для виконання складних завдань завдяки своїй міцній головці з вуглецевої сталі з подвійною термічною обробкою, що забезпечує високу стійкість до навантажень і зносу.
Ручка зі скловолокна з подвійним впорскуванням гарантує довговічність і міцність, чим перевершуює дерев’яні аналоги. Протиковзка рукоятка знижує вібрації і забезпечує зручність і безпеку під час роботи.
Ця сокира стане чудовим вибором для професіоналів та любителів, яким потрібен надійний і ефективний інструмент для розколювання деревини в будь-яких умовах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Truper |
| Країна виробник | Мексика |
| Тип сокири | Колун |
| Оміднений інструмент | Ні |
| Довжина леза | 20 мм |
| Ширина леза | 70 мм |
| Матеріал ручки | Скловолокно |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина держака | 388 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴



