Колючий дріт концертного типу PUCO-M45, діаметром 45 см, призначений для забезпечення максимальної безпеки.
Дріт виготовлений з оцинкованого сталевого листа, має високу стійкість до корозії, що гарантує довговічність і надійність у будь-яких погодних умовах. Колючий дріт оснащений довгими лезами з вісьмома гострими наконечниками, що створюють ефект гачка. Така конструкція забезпечує додатковий захист і ускладнює подолання бар'єру, що робить цей продукт ідеальним рішенням для захисту периметрів різних об'єктів.
Цей рулон колючого дроту підходить для використання на промислових територіях, військових об'єктах, у в'язницях та на приватних ділянках.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fiero |
| Країна виробник | Мексика |
| Вид дроту | Колючий |
| Матеріал дроту | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Перетин дроту | Кругле |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість витків | 33 |
| Спіральне розділення | 24 см |
| Діаметр рулону | 45 см |
| Зона встановлення | 8 м |
- Ціна: 1 380 ₴






