
GRAF компостер ECO-King 600 л зелений в комплекті з решіткою, граблями та запасом ферментів
5 979 ₴
- В наявності
- Код: 627001PRO
Компостер ECO King 600 л - це відмінне рішення для щоденного компостування, вироблене компанією Graf зі 100% переробленого пластику і оснащене системою швидкої збірки.
Компостер оснащений двома великими люками, що робить завантаження відходів швидким та зручним. Завдяки своїй конструкції, він забезпечує швидкий процес компостування і дозволяє легко і зручно витягати готовий компост через спеціальні отвори. Компостер підходить для використання у будь-яку пору року, оснащений кришкою з фіксацієювітру та зручним регулюванням подачі.
3 компостером ECO King ви легко зможете переробляти органічні відходи та отримувати високоякісний компост для саду.
У комплект входить:
- Решітка для компостера GRAF, яка захищає вміст компостера від гризунів, при цьому дозволяє мікроорганізмам і черв'якам легко проникати в компостер.
- Віялові розкладні граблі My Garden - необхідний інструмент для загрібання листя і трави.
- Набір ферментів для прискорення переробки органічних відходів у якісний компост.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRAF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 600 л |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 5 979 ₴





