
GRAF компостер Thermo-King 600 л зелений в комплекті з решіткою, граблями та запасом ферментів
7 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: 626002PRO
Компостер Thermo-King 600 л - це надійне рішення для ефективного компостування, виготовлене з 100% переробленого пластику (PP). Завдяки двом великим люкам, заповнення компостера стає максимально зручним та швидким.
Оптимальна система аерації та термостінки з матеріалу thermolene забезпечують швидкий процес розкладання органічних відходів та перетворюють їх на високоякісний компост. Компостер легко збирається без використання інструментів, а кришка з фіксацією дозволяє регулювати циркуляцію повітря та адаптує роботу компостера під літні та зимові умови.
3 компостером Thermo-King ви легко зможете переробляти органічні відходи та отримувати високоякісний компост для саду.
У комплект входить:
- Решітка для компостера GRAF, яка захищає вміст компостера від гризунів, при цьому дозволяє мікроорганізмам і черв'якам легко проникати в компостер.
- Віялові розкладні граблі My Garden - необхідний інструмент для загрібання листя і трави.
- Набір ферментів для прискорення переробки органічних відходів у якісний компост.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRAF |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Об`єм | 600 л |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Висота | 1040 мм |
| Вага | 15.1 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 440 ₴





