
Сучкоріз My Garden площинний храповий Power+ 780 мм + Секатор My Garden площнний Flo 210 мм
1 560 ₴
- Немає в наявності
- Код: 231+226
Набір ідеально підходить для догляду за деревами та чагарниками, поєднує у собі два професійних інструменти для точного та легкого обрізання.
У набір входить:
- Сучкоріз My Garden площинний храповий Power+ 780 мм – зручний інструмент, що підходить для важких робіт у саду та ідеальний для мінімізації зусиль під час обрізання.
Сучкоріз оснащений храповим механізмом, який дозволяє обрізати товсті гілки до 40 мм у діаметрі.
Лезо виготовлене з японської сталі SK5 та покрите спеціальним покриттям Silver Teflon, що зменшує силу тертя, полегшує процес обрізання та захищає лезо від корозії.
Ручки виготовлені зі сталі, а накладки з матеріалу PP+TPR надають додатковий комфорт та антиковзкий ефект.
Довжина ручок 780 мм дозволяє використовувати сучкоріз для важкодоступних місць і зменшує навантаження на руки під час роботи.
- Секатор My Garden площнний Flo 210 мм- надійний інструмент для обрізання рослин, який ідеально підходить для професійного та побутового використання.
Секатор здатний різати гілки діаметром до 20 мм, що робить його універсальним інструментом для обрізки більшості чагарників, квітів та невеликих дерев.
Лезо виготовлене з японської сталі SK5 з тефлоновим покриттям, що зменшує тертя та значно полегшує роботу.
Ергономічні ручки секатора, виготовлені з нейлону і покриті TPR (термопластичною гумою), забезпечують надійний і комфортне захоплення.
Надійний, зручний замок, що легко відкривається та закривається однією рукою.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Тип інструменту | Гілкоріз |
| Форма леза | Вигнута |
| Матеріал рукоятки | Комбінований |
| Максимальний різ секатора | 20 мм |
| Довжина секатора | 210 мм |
| Максимальний різ сучкоріза | 40 мм |
| Довжина сучкоріза | 780 мм |
- Ціна: 1 560 ₴





