
Пилка My Garden садова складна в чохлі 210 мм + Лопата My Garden міні Woody 680 мм
1 692 ₴
- Немає в наявності
- Код: 252+211-1-680
Набір поєднує два компактних та функціональних інструменти, які ідеально підходять для подорожей, роботи в саду, на пікніках або під час риболовлі.
В набір входить:
- Пилка My Garden садова складна в чохлі 210 мм - ідеальний інструмент для обрізки сухих та живих гілок. Завдяки загартованим зубам із тригранною заточкою зворотної спрямованості, пилка забезпечує легке й точне різання, а гладка поверхня зрізу сприяє швидкому загоєнню гілок.
Лезо виготовлене з високоякісної японської сталі SK5, загартоване для підвищеної довговічності.
Тригранна заточка зворотньої направленості полегшує роботу та забезпечує чистий різ.
Ручка з металевою основою, покрита термопластичною гумою, гарантує надійне захоплення без ковзання.
Компактна в складеному стані, пилка легко вміщується в пластиковий чохол, що кріпиться до паска для зручності та безпеки.
Довжина леза: 210 мм, що робить її оптимальною для обрізки гілок діаметром від 30 мм.
Інструмент підходить для професійного та побутового використання та забезпечуює ефективну обрізку навіть у важкодоступних місцях.
-Лопата My Garden міні Woody, 680 мм
Лопата міні Woody 680 мм – компактний та зручний інструмент, що ідеально підходить для подорожей, пікніків та риболовлі. Завдяки своїм розмірам, лопата легко вміщується в багажнику автомобіля і є незамінною в дорозі.
Лопата має лезо меншого розміру, виготовлене з високоякісної інструментальної сталі #65, що гарантує довговічність та надійність.
Держак виготовлений з деревини твердих порід, а зручна D-подібна ручка з пластику забезпечує комфортне користування та надійний захват.
Компактна конструкція робить лопату ідеальним вибором для роботи в обмеженому просторі або для зберігання в автомобілі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | My Garden |
| Країна виробник | Естонія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 68 см |
| Стан | Новий |
| Загальна вага | 830 г |
| Розташування зубців | Одностороннє |
| Наявність телескопічної штанги | Немає |
| Тип | Ручна пила |
| Матеріал ручки пилки | Нейлон |
| Довжина леза пилки | 210 мм |
| Робоча частина | |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина лопати | 680 мм |
| Вага лопати | 830 мм |
- Ціна: 1 692 ₴







